Prekių pristatymas

1.1. Pirkėjas užsakymo metu įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
1.2. Prekes Pirkėjo sąskaita pristato transporto įmonė/-ės.
1.3. Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 2 – 7 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes bei prekių transportavimą. Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvoje.
1.4. Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio, matmenų, pristatymo vietos, pasirinkto pristatymo būdo.  Pasirinkus„Siuntos autobusais“ pristatymo būdą pristatymo kainą būtina suderinti nurodytu kontaktiniu telefonu arba el. paštu.

1.5.Transporto įmonė įsipareigoja iškrauti prekes iš transporto priemonės Jūsų kieme paruoštoje vietoje (būtinas patogus privažiavimas, nukastas sniegas ir pan.). Nesudarius tokių sąlygų, vežėjas prekes gali gražinti į savo sandėlį. Tokiu atveju reikės iš naujo derinti papildomą užsakymo pristatymo laiką ir sąlygas.
1.6. Prekių nešimo, užnešimo paslauga neteikiama.
1.7. Prekės pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.
1.8. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą, Pirkėjas siuntos privalo nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad perduota siunta yra be defektų, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo- pardavimo sutarties sąlygas.
1.9. Prekes, pristačius Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės pirkėjui yra perduotos. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau, kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių nepristatymu.
1.10.Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju kai jis prekių priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
1.11. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

 

Pristatymo kainos atvaizduojamos prekių krepšelyje. Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio, matmenų, pristatymo vietos, pasirinkto pristatymo būdo.  Pasirinkus„Siuntos autobusais“ pristatymo būdą pristatymo kainą būtina suderinti nurodytu kontaktiniu telefonu arba el. paštu.