Apie Mus

ALuteksas

Alutekso vardas yra gerai žinomas Lietuvos pagrindinėms alaus darykloms ir smulkiesiems aludariams. Jau 25 metus dirbame vietinėje rinkoje. Per ketvirtį amžiaus išgyvenome pakilimus ir nuopuolius, tačiau  išlikome nuoseklūs savo pasirinktai verslo krypčiai, lanksčiam požiūriui į savo ištikimą pirkėją ir greitą nesklandumų sprendimą. Prisipažįstame, kad buvo ir klaidų, kurias vertiname kaip nemalonias, bet būtinas pamokas versle. 25 veiklos metai yra ne tik ilgas laiko tarpas, vertingos patirties rinkimo metas, taip pat naujos kartos atsiradimas bei pradžia nesustabdomiems pokyčiams.

 

Viskas alaus gamybai

Pokyčiai

Alutekso pokyčiai, tai – nauji veidai, kita verslo organizavimo filosofija, socialiai atsakingas požiūris į savo veiklą, gerai žinomi ir patikrinti produktai bei naujovės, kurios yra neišvengiamos keičiantis kartai.

Aluteksas didžiuojasi būdamas oficialiu alaus mielių gamintojo FERMENTIS atstovu Lietuvoje, belgiško Castle Malting ir čekiško Českomoravske sladovny salyklo tiekėju, Slovėnijos gamintojo HOPSI apynių platintoju.

Tikimės, kad 2020 m. mūsų gyvenimus ir verslą užklupę įvykiai, praeis be skaudžių netekčių, bet su vertingais patyrimais. Tikimės, kad naujo verslo galimybių paieška ir noras judėti pirmyn bus bendras vardiklis, pratęsti arba pradėti bendradarbiavimą su Aluteksu jau šiandien.

Ieškokime galimybių ir kurkime kartu naujus sprendimus bei produktus, teikiančius daugiau vertės.

Iki susitikimo.